Otevírací doba areálu
Sobota 26.6. 2010 (9:00)

Stanové městečko (nehlídané)
bude v provozu po celý festival

Provoz pokladeny
Sobota 26.6. 2010 – 17:00

Bezpečnostní služba
Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků a ke střežení areálu festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a jasně označeni. Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. Mezi pravomoci bezpečnostní služby patří mimo jiné následující činnosti: kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu i při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu včetně namátkových kontrol; osobní prohlídka při vstupu do areálu (kontrola zákazu vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů, zákaz vstupu s vlastním pitím a jídlem); vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či nepoškozeného identifikačního náramku, agresivní osoba, neautorizovaní prodejci a prodejci porušující smlouvu o prodeji, dealeři jakýchkoliv drog apod.); zamezení vstupu do prostor nevyhrazených veřejnosti, ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.

Doprava
Souřadnice Festivalparku: 49°10′ 57″ S,  15° 27′ 05″ V

Doprava autobusem
Přes město Telč vede autobusový spoj České Budějovice-Brno. Zbytek autobusových vede přes krajské město Vysočiny- Jihlava

Doprava vlakem
Všechny vlakové trasy směrem do Telče vedou přes krajské město Jihlava. Po přesednutí na místní motoráček se dostanete až do Telče.

Doprava autem
Pokud zvolíte k dopravě na festival vlastní automobil, je nejprve nutné se dostat do Telče. Cesta z Prahy či Brna směrem Telč je jednoduchá. Vydáte se  po dálnici D1 buď směrem Brno nebo Praha (podle toho z jakého směru vyjíždíte) a odbočíte na 112km (odbočka Jihlava, Havl. Brod). Po sjetí z přivaděče v městě Jihlava se dáte pouze směrem Telč. V Telči budou na Vás již čekat značky, které Vás navedou až do Festivalparku (prosíme,aby návštěvnící festivalu využili centrální nebo jiná zachytná parkoviště). Pro elektronikou vybavené cestovatele dodáváme souřadnice:
49°10′ 57″ S,  15° 27′ 05″ V

Parkování:
Po dohodě pořadatelů bylo parkování přímo ve festivalovém areálu zakázáno z nedostatku místa (výjimka platí pro kapely, účinkující a také pro bikery). Ostatní mají možnost využít nedaleké centrální parkoviště či další zachytná parkoviště v Telči( parkoviště vždy cca 700 metrů od festivalového areálu).

Mapa

Zobrazit místo etnies bm(X)treme fest na větší mapě

Ekologický program
V areálu Festivalparku budou umístěné odpadkové koše. Tímto prosíme navštěvníky festivalparku, aby udržovali čistotu.

Telč
Telč je významným turistickým  střediskem západní Moravy. Město je kulturním a turistickým centrem kraje Vysočina. Kromě jedinečného historického náměstí zapsaného do světového dědictví Unesco najdete v Telči i další vyžití jako jsou např. cyklistické stezky, golfové hřiště či řadu přírodních koupališť. Návštěvník festivalu najde v Telči vše, co může během festivalu potřebovat. Jsou tu hotely, restaurace, obchody, banky, supermarkety i benzínové pumpy. Veškeré informace najdete na http://www.telc.eu/

Identifikační náramky
Každý návštěvník festivalu obdrží po předložení vstupenky identifikační náramek na zápěstí, který ho opravňuje ke vstupu do festivalového areálu s možností kdykoli jej opustit a zase se vrátit.Identifikační náramek je nepřenosný a při závažném poškození je neplatný. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu prokázat bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou z areálu. Identifikační náramky obdrží i sportovci, kteří se zúčastní denního programu (bikeři, skateři).

Mapy areálu
Finální mapa areálu bude k dispozici těsně před zahájením festivalu.

Mimohudební atrakce
Mezi mimo hudební atrakce, které připravili organizátoři, patří např. fixed gear, streetball, závody freestyle bmx a mtb, dále také další extremní sporty.

Občerstvení
Nabídka stánků s občerstvením na etnies bm(X)treme festu presented by lsd bude obsahovat jak teplá jídla tak i balená „studená“ jídla. Ve festivalparku bude možno zakoupit nealkoholické i alkoholické nápoje. Vzhledem k tomu, že nabídka jídla a pití je na festivalu více než bohatá, není divákům z hygienických důvodů dovoleno přinášet do areálu vlastní jídlo a nápoje.

 

Otevírací doba areálu
Sobota 26.6.2010 (9:00)

Pivo
Pivním partnerem festivalu bude pro rok 2010 pivo Ježek.

S sebou…
Rozhodně byste neměli zapomenout na průkaz pojištěnce, občanský průkaz, platnou vstupenku, peníze, užívané léky, pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, pláštěnku,  stan a spacák. Cenné věci jako například fotoaparáty, kamery, mobilní telefony a šperky doporučujeme nechat doma.

Ubytování a sociální zázemí
Ke stanování návštěvníků festivalu je určeno menší tábořiště. Táboření ve stanovém městečku bude zadarmo (tábořiště není hlídáno!). Ve stanovém městečku je zakázáno zakládat oheň, používat vařiče s otevřeným ohněm a manipulovat s výbušninami včetně petard. Do stanového městečka není možno zajíždět s automobilem. Pořadatel neručí za věci uložené nebo odložené ve stanovém městečku.

V Telči je množství dalších ubytovacích kapacit v hotelích, penzionech a ubytovnách. Pořadatelé festivalu ubytování v těchto zařízeních nezajišťují – doporučujeme kontaktovat zařízení přímo. Kontakty na některá ubytovací zařízení lze nalézt na stránkách města Telče.

Doporučujeme: (pozor omezená kapacita!)

Turistická ubytovna Domeček (http://www.sktelc.cz/ )

Přehled o ubytovacích službách najdete zde:

http://www.telc.eu/ubytovani/objekt.php?objekt=82

Vstupenky
Vstupenky na festival lze získat třemi působy.

Nejlevnější a nejvýhodnější je koupit si vstupenku na některém z předprodejních míst (viz vstupenky).  Tato možnost Vás budou stát 100 Kč/osoba. POZOR!! Předprodej vstupenek bude ukončen tři dny před zahájením festivalu!! Poslední možností je zakoupení vstupenek na místě v době konání festivalu. Tato varianta Vás vyjde na 150 Kč/osoba.

Užitečné kontakty
Hasiči: 150
Záchranná služba: 155
Policie ČR: 158

Startovné

Startovné zaplatí každý jezdec, který se bude chtít zúčastnit závodů Bmx & Mtb. V ceně 100 Kč startovného je i vstup na večerní část festivalu. Pro jezdce bude nově připravena riders zona, kde si každej jezdec bude moci nechat osobní věci a kolo. 

 

Leave a Reply

Comment Spam Protection by WP-SpamFree